Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu

Najpopularniejsze maszyny czyszczące – ranking

Poniżej przedstawiamy Państwu co warto wziąć pod uwagę podczas zakupu maszyny czyszczącej –  tak by spełniała wszystkie nasze kryteria…

Maszyna czyszcząca – 4 kroki do dobrego zakupu

  • Krok 1. Dostrzeżenie problemu. Jest to moment, w którym należy ustalić, jakie jest zapotrzebowanie i czego oczekuje kupujący. Na tym etapie najważniejsze pytanie, to: czego potrzebuję? Maszyna czyszcząca jest dostępna w wielu wersjach np. jednotarczowa prowadzona przez operatora albo samojezdna z miejscem siedzącym, a jej kierowanie można porównać do jeżdżenia kosiarką wózkową. Te większe wózkowe maszyny do czyszczenia idealne są do dużych powierzchni, które nie są gęsto umeblowana, czyli urządzenie może np. wjechać między regały, by umyć podłogę. Prowadzona maszyna czyszcząca wyposażona w tarcze myjące przeznaczona jest do sprzątania miejsc, gdzie są np. zakamarki między meblami – tam, gdzie nie zmieści się duże urządzenie.
  • Krok 2. Szukanie informacji. Tutaj warto zasięgnąć opinii specjalisty oraz użytkowników. Dodatkowym źródłem cennych wiadomości są wszelkiego rodzaju rankingi wzbogacone komentarzami i opisami doświadczeń osób, które kupiły dane urządzenie np. w maju 2018, dzięki pozytywnym opiniom klientów na wysokim miejscu znalazły się maszyny Numatic.
  • Krok 3. Ocena dostępnych możliwości, czyli czego oczekuje od urządzenia. Tutaj przede wszystkim trzeba zobaczyć, jakie funkcje ma maszyna czyszcząca. To kluczowe, gdy chcemy sobie odpowiedzieć na pytanie: czy spełnia moje potrzeby? Dobrym pomysłem jest skorzystanie z prezentacji urządzenia, w trakcie której można sprawdzić, czy maszyna jest wygodna i czy np. nie hałasuje. Bardzo ważny jest producent urządzenia. Maszyny Numatic są polecane zarówno przez użytkowników przemysłowych, jak i tych, którzy mają precyzyjną maszynę w prywatnym domu.
  • Krok 4. Decyzja o zakupie konkretnego urządzenia. By podjąć ostatecznie dobrą decyzję, należy wybrać urządzenie do czyszczenia, które poza funkcjonalnością mieści się w założonym budżecie oraz pochodzi od producenta cieszącego się dobrą opinią – jak np. maszyny Numatic.

Maszyny Numatic – 3 najbardziej polecane modele

  • Jedną z najczęściej kupowanych maszyn w maju 2018 była mała, precyzyjna maszyna Numatic NRT 1530HD. Jest to urządzenie dwuprędkościowe, jednotarczowe przeznaczone do dokładnego czyszczenia i prania wykładzin oraz krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych z prędkością 150 obrotów na minutę. Posiada również funkcję szlifowania i olejowania drewna. Froteruje z predkościa 300 obrotów na minutę. Jej obudowa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa o nazwie Structofoam. Posiada silnik przemysłowy typu heavy duty, pracujący na bezobsługowych, dużych łożyskach. Połączony jest z przekładnią planetarną, która pracuje w oleju. Dzięki temu maszyna czyszcząca jest cicha a napęd niezawodny. Wszystkie elementy tego urządzenia zostały tak zaprojektowane, by eksploatacja 10-letnia była możliwa. Dodatkowo dzięki składanemu gryfowi urządzenie jest łatwe do przetransportowania.
  • Maszyna Numatic, która również spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród kupujących to model Numatic Hfm 1515. Jej największą zaletą jest niezwykła moc oraz duża różnorodność szczotek i uchwytów do padów, dzięki czemu jest niezastąpiona jako maszyna czyszcząca posadzki, oraz piorąca wykładziny. Dodatkowo jest wykonana z wysokiej jakości materiałów z myślą o co najmniej 10-letnim okresie użytkowania. Jest cicha i niezawodna.
  • Maszyna Numatic LoLine NLL332 to model maszyny do czyszczenia przeznaczony do okresowego, jak I gruntownego sprzątania. Jednotarczowa i precyzyjna. Jej największe zalety zdaniem użytkowników to mała waga i cicha praca. Dodatkowo ma opinię urządzenia łatwego w obsłudze, które działa szybko.

Dlaczego warto kupić maszyny czyszczące Numatic?

Firma Numatic przy produkcji swoich urządzeń korzysta jedynie z wytrzymałych surowców. Dzięki temu urządzenia są wytrzymałe, a czas eksploatacji długi. Kolejną ważną zaletą jest dostępność części ulegających zużyciu jak np. ssawy, szczotki czy pady.
Konstruktorzy maszyn Numatic dopasowali je ciężarem, umiejscowieniem przycisków i wielkością do budowy człowieka. Dzięki temu są wygodne w użytkowaniu i można je dostosować do zróżnicowanej sylwetki operatora. Dodatkowo firma cieszy się dobrą opinią i niezmiennie zajmuje wysokie pozycje w rankingach najlepszym maszyn czyszczących. Wybierając maszyny Numatic kupujący ma pewność, że dokonał dobrego wyboru na lata.

Prześlij komentarz