Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu
Szorowarki akumulatorowe

Szorowarki akumulatorowe to maszyny czyszczące, zasilane bateryjnie. Maszyny czyszczące, zasilane akumulatorowo znajdują zastosowanie we wszystkich miejscach gdzie korzystanie z kabla jest utrudnione, zwłaszcza w dużych pomieszczeniach, ale także w miejscach o znacznym ruchu pieszym i nie tylko. Brak kabla w szorowarce ułatwia sprzątanie i zdecydowanie skraca czas tego procesu.

Szorowarki akumulatorowe są wykorzystywane do sprzątania w miejscach gdzie ten proces musi zajść szybko i nie może przeszkadzać w korzystaniu z powierzchni. Bateryjne szorowarki są stosowane w obiektach handlowych, szpitalach, obiektach produkcyjnych i w miejscach gdzie podłogi często się brudzą i nie można na długo wykluczyć powierzchni z użytkowania. Akumulatorowe szorowarki mają tą zaletę, że są autonomiczne i wygodne, nie traci się czasu na przepinanie kabla z zasilaniem. Wyeliminowany jest problem potknięcia o rozwinięty przewód z zasilaniem. Szorowarka akumulatorowa to wygodny sposób by szybko, bezpiecznie i dokładnie posprzątać często używane duże powierzchnie.

Akumulatorowe maszyny czyszczące Numatic

Postawiliśmy na sprawdzoną markę Numatic, która produkuje wydajne i solidne szorowarki akumulatorowe. Angielski producent szorowarek akumulatorowych Numatic posiada wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji maszyn czyszczących. Marka Numatic cieszy się dużym uznaniem i jest światowym liderem w tej dziedzinie.

Jaką wybrać szorowarkę akumulatorową?

Wybór odpowiedniej maszyny może okazać się trudny. Szereg różnych modeli szorowarek bateryjnych powoduje, że samodzielne wybranie maszyny sprzątającej jest zadaniem dość absorbującym. Znamy doskonale maszyny czyszczące w tym szorowarki akumulatorowe Numatic i pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej maszyny.

Pokaz szorowarek bezprzewodowych w Państwa firmie

Chcą Państwo przekonać się o słuszności wyboru konkretnej szorowarki akumulatorowej? Przyjedziemy do Państwa firmy i urządzimy pokaz na żywo. To pozwoli wybrać najlepszą bezprzewodową maszynę czyszczącą.