Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu
Wózki hotelowe Numatic

Wózki hotelowe Numatic to jedne z najbardziej uznanych konstrukcji wśród wózków hotelowych. Użytkownicy wózków hotelowych Numatic doceniają ich solidność, ale przede wszystkim funkcjonalność. Prostota obsługi, solidne wykonanie, ergonomia, wysoka użyteczność oraz dobra cena to cechy podstawowe produktów firmy Numatic. 

Wieloletnie doświadczenie firmy Numatic pozwoliło stworzyć linie wózków do hoteli i innych obiektów noclegowych o prostym, nierzucającym się w oczy wyglądzie.  Dobre wykonanie wózków hotelowych sprawia, że są ciche. Solidne kółka radzą sobie na różnych nawierzchniach hotelowych holów. Swobodnie przemieszczają się po gładkich i twardych podłożach jak i po miękkich dywanach.

Wielofunkcyjny wózek hotelowy to łatwe w obsłudze,  transporcie, użyteczne akcesorium pomagające w trudnej pracy obsługi hotelu.  Wózki hotelowe angielskiej firmy Numatic występują w wielu modelach i wariantach. Wszystkie doskonale radzą sobie w ciasnych i wąskich korytarzach hotelowych.

Firma Numatic posiada trzy podstawowe linie wózków hotelowych. Pojemne wózku hotelowe z serii NKS i NKT oraz wózki z serii NKU, które posiadają duże koła jezdne. Wózki Numatic można doposażyć w rozmaite akcesoria, które zwiększą ich użyteczność.

Wybór odpowiedniego wózka hotelowego firmy Numatic nie jest trudny. Warto przemyśleć, jakie ma spełniać funkcje oraz sprawdzić, w jakich warunkach będzie użytkowany. Chętnie pomożemy Wam w wyborze stosownego wózka hotelowego – zapraszamy do kontaktu.