Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu

Serwis maszyn czyszczących

profesjonalnie serwisujemy maszyny czyszczące

Serwis maszyn czyszczących

Numatic, Cleanfix, Nilfisk

Czy podobnie jak my uważasz, że w procesie obsługi maszyn sprzątających niezbędny jest profesjonalny serwis, sprawdzony i zaufany? Bez względu na to właścicielem jakich urządzeń jesteś po pewnym czasie korzystania z nich będziesz potrzebował konserwacji, wymiany części, a czasami napraw. Aby nie zaszkodzić należy udać się do profesjonalistów. Serwis taki zapewni ci nie nie tylko należyte wykonanie usługi, ale również poczucie bezpieczeństwa. Aby sprostać takiemu zadaniu nasza firma zatrudnia najlepszych specjalistów. oferujemy serwis (maszyn do mycia podłóg Numatic, Cleanfix, Nilfisk) w szeroko pojętym znaczeniu.

Jakie urządzenia naprawiamy?

Możesz udać się do nas, gdy potrzebujesz naprawić lub oddać do przeglądu maszyny do mycia podłóg następujących marek: Numatic, Cleanfix, Nilfisk.

Zadzwoń !!! 
Zgłoś serwis lub zamów części 

505-17-32-33   
505-17-23-23

 

Lub napisz do nasz biuro@mbprojekt.eu
(opisz usterkę, napisz markę i model urządzenia oraz adres  )

 

Numatic TT 4045G

Naprawa maszyn czyszczących

Opinie na temat naszych usług są łatwo dostępne na stornie internetowej i można je zweryfikować bez problemu. Pracują u nas ludzie z pasją, którzy lubią to co robią. Są fachowcami w swoich dziedzinach. Urządzenia są podobne, ale każdy serwis obsługują inne osoby, tak aby specjalizacja pomagała w szybszym wykonywaniu usług i lepszej diagnostyce. Gdy odwiedzisz serwis szorowarek możesz być pewien, że twoim sprzętem zajmie się mega specjalista od tego właśnie typu urządzeń. Identycznie wygląda serwis maszyn czyszczących i serwis zamiatarek. Ludzie są naszą tajnią bronią przed konkurencją. Są doskonale wyszkoleni i oddani swoim zajęciom. Swoje profesjonalne usługi opieramy również o sprzęt wysokiej jakości. Nasze ceny nie odbiegają od cen rynkowych, posiadamy również pakiety lojalnościowe dla stałych klientów.

Profesjonalny serwis maszyn czyszczących

Każdy twój problem jest dla nas odpowiednim wyzwaniem. Staramy się trzymać dewizy, że najważniejsze to chcieć i że nie ma rzeczy niemożliwych, bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Serwis świadczy usługi w bardzo szerokim zakresie. Jako najczęstsze wymienić można: naprawy bieżące, przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne remonty kapitalne, regeneracja układów jezdnych, regeneracja opon kół jezdnych, naprawy elektronicznych układów sterujących, regeneracja turbin ssących, naprawa silników elektrycznych, regeneracja urządzeń i akcesoriów wysokociśnieniowych. Posiadamy opiekę serwisową FULL SERWIS w przypadku umów indywidualnych, a także fachowe doradztwo. Czy jest nam potrzebny serwis zamiatarek, serwis szorowarek czy serwis maszyn czyszczących możemy również liczyć na usługę mobilną. Komfort takiej metody pracy daje Państwu maksymalnie krótki czas reakcji oraz jeśli jest taka możliwość wykonania naprawy na miejscu. Jeżeli nie dysponujemy transportem danego urządzenia do naszego warsztatu. Na wszystkie wykonane przez nas naprawy udzielamy gwarancji.

Części zamienne do maszyn czyszczących

Aby samodzielnie dbać o sprzęt czyszczący wymagane jest używanie odpowiedniej chemii, samodzielna konserwacja i wymiana mniej skomplikowanych części. W sprzedaży posiadamy nieustannie wszelkie niezbędne produkty eksploatacyjne do maszyn typu szorowarka. W ofercie – można u nas dostać:

Szczotki, trzymaki padów, pady (podstawowe, melaminowe, diamentowe), gumy listwy ssącej, węże, akumulatory, turbiny, elektrozawory itp.

Dodatkową usługą jest sklep wysyłkowy. Jeżeli znasz numer potrzebnej części znajdziesz ją u nas w katalogu. Wyślemy ją w ciągu 24 godzin od zamówienia. Możemy również pomóc ustalić jaka część będzie konieczna do danej zamiatarki, odkurzacza czy maszyny czyszczącej. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a nie pozostaniesz sam z problemem. Zadowolony klient jest naszym priorytetem, chcemy abyś w razie potrzeby do nas wracał i polecał nasze usługi innym klientom. Z pewnością nasz serwis zadba o twój komfort w trakcie całej usługi, ale również jesteśmy dostępni przez cały czas pod telefonem, gdy masz jakieś wątpliwości czy pytania. Nasze doradztwo prowadzimy drogą telefoniczną i mailową. W ofercie posiadamy też chemię przemysłową. Zapraszamy do naszych usług.