Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu
Szorowarki jednotarczowe

Szorowarki jednotarczowe Numatic to nowoczesne i wydajne maszyny do sprzątania podłóg. Firma Numatic jest znanym i cenionym producentem maszyn do mycia podłóg. Od ponad 40 lat Numatic produkuje rozmaite urządzenia do czyszczenia podłóg i nie tylko. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zbieraniu opinii użytkowników, które są brane pod uwagę przy projektowaniu maszyn do mycia podłóg, odkurzaczy, szorowarek jednotarczowych itp. Marka Numatic jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

Szorowarki jednotarczowe – maszyny do mycia podłóg

Szorowarki jednotarczowe Numatic cechują nowoczesne rozwiązania, solidne i przemyślane wykonanie. Maszyna do mycia podłóg Numatic poradzi sobie skutecznie z różnego typu zabrudzeniami, których usunięcie przy użyciu tradycyjnych metod jest czasochłonne lub nawet niemożliwe. Szorowarki jednotarczowe Numatic doskonale czyszczą posadzki twarde, wykładziny dywanowe i itp. Silniki szorowarek jednotarczowych Numatic są bardzo wytrzymałe i gwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat. Ich zaletą jest możliwość pracy przez wiele godzin.

Szorowarki jednotarczowe nadają się do sprzątania niedużych pomieszczeń. Kompaktowa budowa oraz duża skuteczność i wydajność pozwala skutecznie czyścić podłogi wszędzie tam gdzie duże maszyny czyszczące nie są wstanie operować. Szorowarka jednotarczowa  jest wykorzystywana w wielu miejscach takich jak obiekty handlowe, obiekty noclegowe, obiekty przemysłowe, biura, instytucje i w wielu innych miejscach.

Jednotarczowe szorowarki Numatic występują w wielu rozmiarach. Dzięki szerokiej gamie szorowarek jednotarczowych umożliwi wybranie stosownej maszyny do mycia podłóg. Innowacyjnym rozwiązaniem niektórych szorowarek jednotarczowych Numatic jest
automatyczny system dopasowujący ilość obrotów do rodzaju zabrudzeń.