Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu
Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe Numatic to urządzenia, które dowiodły wielokrotnie swojej wartości i niezawodności. Firma Numatic produkuje odkurzacze przemysłowe od ponad 40 lat i jest liderem w dziedzinie maszyn czyszczących.

Odkurzacze Numatic są dopracowane w każdym szczególe, firma od samego początku słuchała swoich klientów i pod ich konkretne potrzeby tworzyła profesjonalne maszyny czyszczące, szorowarki i inne urządzenia do sprzątania. Wysoka jakość odkurzaczy Numatic sprawia, że są to urządzenia długowieczne, wiele z nich wyprodukowanych przed laty, działa po dziś dzień. 

Wysoka wydajność, energooszczędność, niezawodność i solidność sprawiły, że w wielu angielskich domach można znaleźć odkurzacz Numatic. Przykładem jest kultowy odkurzacz Numatic George. Jest to urządzenie, które podbiło serca wielu użytkowników. Produkt ten może służyć jako domowy i przemysłowy odkurzacz. Odkurzacze Numatic cechuje duża siła ssania, podawana w kPa przy optymalnym zużyciu prądu. Solidne przemysłowe wykonanie, doskonałe parametry stosunkowo niska cena, sprawiają, że odkurzacze Numatic nie mają sobie równych.

Szeroka gama odkurzaczy przemysłowych Numatic, umożliwia wybór odpowiedniego urządzenia do konkretnego zadania. W ofercie Numatic znajdują się odkurzacze, które doskonale spiszą się w przemyśle jak i w użytku domowym. Można ich użyć do sprzątania zanieczyszczeń suchych, jako do prania na mokro. Dzięki zaawansowanym technologiom polecane są jako odkurzacze dla alergików. Część modeli odkurzaczy Numatic nadaje się do pracy na sucho lub mokro lub jednocześnie sucho i mokro. W zależności od potrzeb możemy wybrać odpowiedni odkurzacz.

Odkurzacze do sprzątania na sucho Numatic

To odkurzacze przystosowane do pracy z kurzem, piachem i innymi, suchymi brudami. Zdadzą egzamin wszędzie tam gdzie trzeba solidnie posprzątać powierzchnie bez użycia wody.

Odkurzacze do sprzątania sucho lub mokro

Uniwersalne odkurzacze do czyszczenia na sucho a potem na mokro pozwalają skutecznie posprzątać podłogi twarde, dywany ale także tapicerkę (kanapy, fotele samochodowe). Sprzątanie powierzchni twardych na mokro za pomocą specjalnej szczotki to doskonały sposób by szybko usunąć zabrudzenia z podłóg, operacja ta jest szybsza niż mopowanie czy sprzątanie za pomocą odkurzacza parowego.

Odkurzacze Numatic do pracy na sucho – mokro jednocześnie

Odkurzacze Numatic do pracy na sucho – mokro odkurzają na sucho i mokro jednocześnie zbierając wodę. Dzięki temu czyszczenie przebiega wyjątkowo szybko a efekt jest imponujący. Prosta konstrukcja i nowatorskie akcesoria sprawia, że odkurzacze przemysłowe Numatic są jednymi z najbardziej popularnych urządzeń czyszczących na świecie.