Szorowarki

Maszyny czyszczące Numatic

Nasze urządzenia to profesjonalne maszyny czyszczące Numatic, przeznaczone do dokładnego sprzątania podłóg i posadzek wewnątrz budynków.

Szorowarki zbierają z powierzchni, po której się poruszają, drobne zanieczyszczenia, kurz i brud, zmywając go wodą z detergentem. Nie musimy jednocześnie martwić się o brudną wodę pozostałą po tym procesie. Maszyna pochłania ją za pomocą listwy ssącej znajdującej się z tyłu urządzenia i odprowadza do oddzielnego zbiornika. Dlatego właśnie maszyny czyszczące nazywane są automatami szorująco – zbierającymi. W dużym stopniu ułatwiają one pracę w pomieszczeniach usługowych, handlowych czy biurowych. Mogą one wykonać jednocześnie dwie czynności, a końcowy efekt jest zgodny z oczekiwaniami.

Rodzaje maszyn czyszczących Numatic

Wśród szorowarek znajdują się urządzenia wymagające prowadzenia, które posiadają z tyłu ster oraz miejsce dla operatora, a także maszyny samojezdne, wyposażone w miejsce siedzące. Dodatkowo możemy podzielić je ze względu na sposób zasilania. Pomiędzy maszynami czyszczącymi Wrocław występują urządzenia z przewodem elektrycznym (np. Numatic tt 4045) , oraz bezprzewodowe, o większym zasięgu, wyposażone w baterie.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników