Kontakt

505 17 32 33 lub 505 17 23 23

email: biuro@mbprojekt.eu

Maszyny do mycia podłóg

Maszyny do mycia podłóg to sprzęt niezbędny w codziennej pielęgnacji pomieszczeń o dużej powierzchni – zarówno sklepów, hoteli, magazynów, jak i wielkometrażowych domów. Nie tylko pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ale również chronią podłogę przed zbyt wczesnym zużyciem. Z tego właśnie powodu stały się powszechnie stosowane w wielu firmach, a także na prywatnych posesjach. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny angielskiej firmy Numatic. Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na te urządzenia?

Maszyny do mycia podłóg Numatic – największe zalety

Maszyny do mycia podłóg firmy Numatic to najwyższy standard na rynku. Doskonała jakość części i wszystkich komponentów oraz wykorzystanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło angielskiemu przedsiębiorstwu stworzyć sprzęt, który sprosta wszelkim oczekiwaniom stawianym przed maszynami sprzątającymi. Zapewniają nie tylko wysoki komfort pracy, ale również długą żywotność i świetną dostępność produktów eksploatacyjnych.

Maszyny do mycia podłóg – rodzaje

Na uwagę zasługuje również bardzo szeroki wybór produktów w kategorii maszyny do mycia podłóg. Znajdą w niej Państwo zarówno stosunkowo niewielkie urządzenia dedykowane mniejszym pomieszczeniom, jak i duże, typowo przemysłowe maszyny z wbudowanym miejscem siedzącym. Każda z nich różni się szerokością obszaru czyszczenia, wielkością wbudowanego pojemnika oraz oczywiście ceną. Urządzenia dzieli się również ze względu na sposób zasilania. Wyróżniamy wśród nich maszyny kablowe i działające dzięki zastosowaniu baterii.

Nasi doradcy zadbają o to, aby wybrali Państwo maszynę idealnie dostosowaną do charakterystyki miejsca, w którym będą go Państwo używać oraz dopasowaną do założonego budżetu. Oprócz tego oferujemy również fachowy serwis oraz stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Zakup maszyny do mycia podłóg poprzez nasz sklep to inwestycja nie tylko w doskonały produkt, ale również w świetną obsługę posprzedażową. Zapraszamy do kontaktu!