Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu

Maszyny do mycia podłóg – najważniejsze informacje

Maszyny do mycia podłóg są niezbędnym sprzętem do dbania o czystość w pomieszczeniach o nie tylko dużej powierzchni. Gdzie jeszcze sprawdzą się szorowarki numatic?

Wbrew powszechnej opinii maszyna do mycia podłóg sprawdzi się nie tylko w sklepie czy magazynie o dużej powierzchni, ale będzie również świetnym rozwiązaniem dla domu o dużej powierzchni czy nawet hotelu. Urządzenie do mycia posiada wiele zalet jednak głównymi jego zaletami jest to iż za jego pomocą można w sposób szybki i skuteczny pozbyć się zabrudzeń z podłóg oraz to iż chroni powierzchnie podłogi przed zbyt wczesnym zużyciem. Dlatego też maszyny do mycia podłóg stały się powszechnie używane nie tylko w firmach , ale także w domach prywatnych. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wysokiej klasy urządzenia do mycia podłóg angielskiej firmy Numatic.

Na czym polega wyjątkowość maszyn Numatic?

Angielskie maszyny do mycia podłóg Numatic to wysoka jakość wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Wszystkie części oraz komponenty tej maszyny zostały wyprodukowane nie tylko z niebywałą dbałością o każdy szczegół, ale także z wykorzystaniem najnowocześniejszych angielskich technologii. Dzięki temu sprzęt ten sprosta wysokim oczekiwaniom jakie się przed nim stawiają nawet najwięksi profesjonaliści w utrzymaniu czystości. Niebywałą zaletą tej maszyny jest trwałość oraz odporność na zniszczenia. Kolejnym atutem tego urządzenia jest prosta intuicyjna obsługa. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różne modele maszyn myjących, które będą dostosowanie swoimi gabarytami do Państwa potrzeb. Ponadto wszystkie nasze urządzenia są dostosowane jednocześnie do różnych rodzajów powierzchni np: powierzchni sportowych, płytek czy gresu. Państwa inwestycja w urządzenie do mycia podłóg pozwoli w profesjonalny sposób zadbać o czystość w wielu pomieszczeniach.

Rodzaje maszyn do mycia podłóg firmy Numatic

Firma Numatic posiada bardzo dużą gamę produktów dostępnych w kategorii maszyny do mycia podłogi. Znajdą tam Państwo zarówno mniejsze urządzenia, które idealnie sprawdzą się w myciu mniejszych powierzchni np: w domu bądź hotelu. W ofercie firmy Numatic można znaleźć także duże maszyny przemysłowe, które posiadają wbudowane miejsce siedzące. Maszyny do mycia podłóg różnią się przede wszystkim szerokością czyszczonego obszaru, wielkością wbudowanego pojemnika oraz ceną. Naturalnie im większe urządzenie tym jego cena jest wyższa. Wśród urządzeń do mycia można wyróżnić dwa typy: zasilane na prąd poprzez kabel oraz działające poprzez zastosowanie ładowanych wbudowanych baterii (akumulatorów). Maszyny bezprzewodowe idealne sprawdzą się na dużych powierzchniach czyszczących takich jak hale czy markety. Właśnie w takich miejscach utrzymanie czystości jest utrudnione zwłaszcza gdy wokół chodzi mnóstwo osób. Na pewno utrzymania czystości w większej przestrzeni nie ułatwi kabel. Dlatego też wersję przewodową urządzeń do mycia polecamy do pomieszczeń o mniejszej powierzchni z małym natężeniem ruchu ludzi.

Nasi doradcy wybiorą dla Państwa idealną maszynę spełniającą wszystkie Państwa preferencje względem urządzenia do mycia. Dostosują także swoją ofertę do posiadanego budżetu. Doradcy naszej firmy są nie tylko sprzedawcami, ale także opiekunami naszych klientów podczas całego czasu w którym Państwo użytkują zakupione u nas maszyny. Nasza firma oprócz sprzedaży prowadzi także fachowy serwis urządzeń do mycia. Zajmujemy się przeglądami oraz naprawami bieżącymi zarówno w czasie trwania gwarancji oraz po jej zakończeniu. W przypadku naprawy, a co za tym idzie wymiany części starych na nowe zapewniamy pomoc w wyborze najkorzystniejszego cenowo wariantu naprawy. Na wszystkie naprawy przeprowadzane przez nas serwis udzielamy gwarancji. Jeśli jest taka możliwość to staramy się przeprowadzać wszystkie naprawy od ręki. W naszym serwisie mogą Państwo bez problemu nabyć wszystkie elementy eksploatacyjne oraz części zamienne takie jak: baterie, szczotki czy prostowniki.

Dobra maszyna do mycia podłóg zakupiona w dobrej renomowanej firmie to nie tylko inwestycja w doskonały produkt, lecz także w świetną oraz wydają obsługę po sprzedażową, która jest równie ważna jak obsługa w trakcie sprzedaży. Gdy skończy się gwarancja czy części w maszynie się zużyją najlepiej by Państwo posiadali serwis do którego mają zaufanie. Fachowa pomoc w serwisie jest bardzo ważna. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest codzienne utrzymanie standardów czystości. Dlatego też dzięki urządzeniu do mycia podłóg z firmy Numatic zakupionym w naszym sklepie będzie to nie tylko prostsze, ale równiez przyjemniejsze. Funkcjonalność tych maszyn, która jest połączona z ich wysoką wydajnością spełni oczekiwania względem czystości nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą maszyn do mycia. Nasi doradcy rozwieją każdą wątpliwość- zapraszamy do kontaktu z nami!

Prześlij komentarz