Maszyny czyszczące Numatic

Nasze urządzenia to profesjonalne maszyny czyszczące Numatic, przeznaczone do dokładnego sprzątania podłóg i posadzek wewnątrz budynków.

Szorowarki zbierają z powierzchni, po której się poruszają, drobne zanieczyszczenia, kurz i brud, zmywając go wodą z detergentem. Nie musimy jednocześnie martwić się o brudną wodę pozostałą po tym procesie. Maszyna pochłania ją za pomocą listwy ssącej znajdującej się z tyłu urządzenia i odprowadza do oddzielnego zbiornika. Dlatego właśnie maszyny czyszczące nazywane są automatami szorująco – zbierającymi. W dużym stopniu ułatwiają one pracę w pomieszczeniach usługowych, handlowych czy biurowych. Mogą one wykonać jednocześnie dwie czynności, a końcowy efekt jest zgodny z oczekiwaniami.

Rodzaje maszyn czyszczących Numatic


Wśród szorowarek znajdują się urządzenia wymagające prowadzenia, które posiadają z tyłu ster oraz miejsce dla operatora, a także maszyny samojezdne, wyposażone w miejsce siedzące. Dodatkowo możemy podzielić je ze względu na sposób zasilania. Pomiędzy maszynami czyszczącymi Wrocław występują urządzenia z przewodem elektrycznym (np. Numatic tt 4045) , oraz bezprzewodowe, o większym zasięgu, wyposażone w baterie.


Zachowanie stanu podłóg i posadzek w czystości jest ważne ze względów na bezpieczeństwo i przepisy BHP.Czystość i higiena musi być zachowana nie tylko w halach sklepowych, ale wszelkich magazynach i powierzchniach produkcyjnych. Dobór odpowiednich, markowych i skutecznych urządzeń do czyszczenia jest priorytetem w każdym zakładzie dysponującym pomieszczeniami.

Maszyny Numatic

Firma Numatic od dziesiątek lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnego sprzętu do czyszczenia, szorowania i osuszania posadzek. Nasze urządzenia to profesjonalne maszyny czyszczące Numatic, przeznaczone do dokładnego sprzątania podłóg i posadzek wewnątrz budynków.
Szorowarki zbierają z powierzchni, po której się poruszają, drobne zanieczyszczenia, kurz i brud, zmywając go wodą z detergentem. Działają nawet na trwałe i uciążliwe zabrudzenia. Nie musimy jednocześnie martwić się o brudną wodę pozostałą po tym procesie. Maszyna pochłania ją za pomocą listwy ssącej znajdującej się z tyłu urządzenia i odprowadza do oddzielnego zbiornika. Dlatego właśnie maszyny czyszczące nazywane są automatami szorująco – zbierającymi. W dużym stopniu ułatwiają one pracę w pomieszczeniach usługowych, handlowych czy biurowych. Mogą one wykonać jednocześnie dwie czynności, a końcowy efekt jest zgodny z oczekiwaniami. Umyte powierzchnie są czyste i zadbane.

Innowacyjne rozwiązania.

Maszyny czyszczące Numatic posiadają szereg udoskonaleń, które czynią pracę skuteczną i bezpieczną. Przy tym maszyny Numatic są wytrzymałe i cechuje je długa żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Zależnie od wielkości powierzchni polecamy aby zostały wybrane odpowiednie maszyny czyszcząca Numatic. Poszczególne modele mogą różnić się od siebie na przykład szerokością szczotki, co warto uwzględnić, gdy mamy ograniczone pole do manewru. Maszyny Numatic skonstruowano w oparciu o tworzywa najwyższych parametrów - są odporne na uderzenia dzięki zastosowaniu technologii Structufoam. Cechuje je intuicyjna obsługa. Na kierownicy umieszczony jest panel wyświetlający parametry działania. Mamy tu łatwy dostęp do zbiornika, którym uzupełniamy wodę. Wypróżnianie z brudnej wody odbywa się wężem spustowym. Maszyny czyszczące Numatic posiadają mocną ramę nośną wykonaną z nierdzewnej stali. Proszkowe malowanie sprawia, że tworzywo jest odporne na korozje. Mimo gabarytów, nawet spore maszyny Numatic użytkuje się wygodnie i bez konieczności użycia większej siły.Nawet ponad stukilogramowe maszyny może swobodnie obsługiwać kobieta, gdyż nawet wersje z idącym operatorem są wyposażone w skuteczny system napędowy Konstrukcje są przemyślane w taki sposób, by dostęp do zbiornika z wodą był prosty, a montaż szczotki na głowicy przebiegał bez problemów.

Akcesoria.

Wszystkie maszyny czyszczące Numatic wyposażone są w części szorujące i czyszczące, które po wyeksploatowaniu można wymienić. Oczywiście jako producent jesteśmy w stanie w każdej chwili i do każdej z nich dostarczyć czy to nowe szczotki szorujące, czy gumy zbierające wodę. Stosowanie maszyn czyszczących marki Numatic zapewni utrzymanie każdego typu posadzek w dobrej kondycji i w stanie zapewniającym higienę i bezpieczeństwo użytkowania. Działająca od 1969 roku marka jest liderem w świecie twórców maszyn, odkurzaczy i szorowarek przemysłowych. Prowadzimy wieloletnią współpracę ze szpitalami i hotelami. Nasze produkty znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie liczy się nieskazitelna czystość i wysoka jakość.

Polecane Maszyny Czyszczące

Polecane Szorowarki