Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu

Wynajem maszyn czyszczących

 

Maszyny do sprzątania i szorowarki na wynajem we Wrocławiu oraz Warszawie

 

W naszym punkcie mogą Państwo wynająć lub kupić maszyny szorująco-zbierające oraz różnego typu szorowarki.

Wynajem zmywarek

Do podłóg to szybkie i łatwe rozwiązanie, które ma wiele korzyści. Przede wszystkim właściciele firm i przedsiębiorstw unikają dodatkowych kosztów związanych z zakupem maszyn czyszczących oraz zatrudnieniem personelu do ich obsługi. Osoby korzystające z naszych usług nie muszą się martwić awariami maszyn oraz zakupem materiałów, które zużywają się w szybkim tempie, takich jak detergenty czyszczące i piorące, szczotki lub miotły.

Do wynajęcia

urządzenie jednotarczowe (urządzenie które czyści powierzchnie natomiast nie zbiera brudnej wody) 

automaty szorujaco-suszące kablowe (urządzenie czyści posadzke oraz zbiera brudną wodę w jednym cyklu) wydajność od 1000 do 1800 m2/h
 

automaty szorujaco-suszące akumulatorowe  (urządzenie czyści posadzke oraz zbiera brudną wodę w jednym cyklu) prowadzone lub z siedzeniem dla operatora  wydajność od 2000 do 6000 m2/h

 

.

Zadzwoń dowiedz się więcej lub zarezerwuj maszynę czyszczącą już dziś:

 

Warszawa  505 17 23 23 

Wrocław     505 17 32 33

 

Działanie maszyn do sprzątania

Czyszczenie za pomocą szorowarki do podłóg odbywa się przez obrotowy ruch okrągłej szczotki szorującej. Maszyną steruje się w prosty sposób – za pomocą umieszczonych z przodu rączek. Urządzenie dobrze sprawdzi się w małych i duzych pomieszczeniach. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Z kolei szorowarki samojezdne przeznaczone są do czyszczenia większych powierzchni, jak hale, magazyny, markety. Posiadają miejsce siedzące dla operatora, są więc wygodne w użyciu.
Szorowarki osiągają prędkość ok 120-150 obrotów na minutę. Dzięki temu doczyszczaja efektywnie oraz zbierają wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni bardzo dokładnie. Maszyny zmywają kurz i brud wodą z detergentem. Woda zasysana jest do wnętrza urządzenia i odprowadzana do oddzielnego zbiornika. Podczas usuwania brudu maszyny jednocześnie pielęgnują podłoże, przedłużając jego żywotność i estetyczny wygląd. Urządzenia myjące mogą wykonywać jednocześnie dwie czynności. W zależności od wyposażenia, mogą być wykorzystywane do różnych celów: zmywania podłóg, czyszczenia dywanów i wykładzin oraz odświeżania ich przy pomocy miękkich szczotek do szamponowania.

Korzyści z wyboru szorowarki Wrocław, Warszawa

Sprzątanie rozległego metrażu przy pomocy tradycyjnych urządzeń, jak odkurzacze czy mopy najczęściej jest nieefektywne, wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Rozwiązaniem jest wybór szorowarki. Wrocław jest miastem z mnóstwem firm i instytucji, którym profesjonalne urządzenie do sprzątania znacznie skróci czas pracy. Wybór profesjonalnej maszyny czyszczącej pozwoli zaoszczędzić wiele wysiłku włożonego w mozolne, powolne czyszczenie powierzchni. Szorowarki są urządzeniami przystosowanymi do takich prac.

Przy wyborze maszyny należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża, do którego będzie przeznaczana. Poza szorowarkami oferujemy zamiatarki – profesjonalne maszyny sprzątające przeznaczone do zamiatania różnego rodzaju powierzchni. Sprawdzą się w przypadku m.in. betonu i kostki brukowej. Zamiatarki poruszają się z niewielką prędkością, co pozwala na zwiększenie dokładności sprzątania. Zazwyczaj posiadają system szczotek zgarniających zbierane zanieczyszczenia są do wbudowanego zbiornika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem: oferujemy maszyny do mycia podłóg, zamiatarki oraz szorowarki. Wrocław, Warszawa oraz okoliczne miasta zachęcamy do kontaktu.