Zadzwoń do nas: 505 17 23 23 lub 505 17 32 33 biuro@mbprojekt.eu

Wynajem maszyn czyszczących

profesjonalny wynajem maszyn czyszczących

Maszyny do sprzątania i szorowarki na wynajem we Wrocławiu oraz Warszawie

W naszym punkcie mogą Państwo wynająć lub kupić maszyny szorująco-zbierające oraz różnego typu szorowarki.

Wynajem zmywarek

Do podłóg to szybkie i łatwe rozwiązanie, które ma wiele korzyści. Przede wszystkim właściciele firm i przedsiębiorstw unikają dodatkowych kosztów związanych z zakupem maszyn czyszczących oraz zatrudnieniem personelu do ich obsługi. Osoby korzystające z naszych usług nie muszą się martwić awariami maszyn oraz zakupem materiałów, które zużywają się w szybkim tempie, takich jak detergenty czyszczące i piorące, szczotki lub miotły.

Do wynajęcia

– urządzenie jednotarczowe (urządzenie które czyści powierzchnie natomiast nie zbiera brudnej wody)
– automaty szorujaco-suszące kablowe (urządzenie czyści posadzke oraz zbiera brudną wodę w jednym cyklu) wydajność od 1000 do 1800 m2/h

.

Zarezerwuj maszynę czyszczącą już dziś:

+48 505 172 323  lub +48 505 173 233

 

Działanie maszyn do sprzątania

Czyszczenie za pomocą szorowarki do podłóg odbywa się przez obrotowy ruch okrągłej szczotki szorującej. Maszyną steruje się w prosty sposób – za pomocą umieszczonych z przodu rączek. Urządzenie dobrze sprawdzi się w małych i duzych pomieszczeniach. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Z kolei szorowarki samojezdne przeznaczone są do czyszczenia większych powierzchni, jak hale, magazyny, markety. Posiadają miejsce siedzące dla operatora, są więc wygodne w użyciu.
Szorowarki osiągają prędkość ok 120-150 obrotów na minutę. Dzięki temu doczyszczaja efektywnie oraz zbierają wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni bardzo dokładnie. Maszyny zmywają kurz i brud wodą z detergentem. Woda zasysana jest do wnętrza urządzenia i odprowadzana do oddzielnego zbiornika. Podczas usuwania brudu maszyny jednocześnie pielęgnują podłoże, przedłużając jego żywotność i estetyczny wygląd. Urządzenia myjące mogą wykonywać jednocześnie dwie czynności. W zależności od wyposażenia, mogą być wykorzystywane do różnych celów: zmywania podłóg, czyszczenia dywanów i wykładzin oraz odświeżania ich przy pomocy miękkich szczotek do szamponowania.

Korzyści z wyboru szorowarki Wrocław, Warszawa

Sprzątanie rozległego metrażu przy pomocy tradycyjnych urządzeń, jak odkurzacze czy mopy najczęściej jest nieefektywne, wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Rozwiązaniem jest wybór szorowarki. Wrocław jest miastem z mnóstwem firm i instytucji, którym profesjonalne urządzenie do sprzątania znacznie skróci czas pracy. Wybór profesjonalnej maszyny czyszczącej pozwoli zaoszczędzić wiele wysiłku włożonego w mozolne, powolne czyszczenie powierzchni. Szorowarki są urządzeniami przystosowanymi do takich prac.

Przy wyborze maszyny należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża, do którego będzie przeznaczana. Poza szorowarkami oferujemy zamiatarki – profesjonalne maszyny sprzątające przeznaczone do zamiatania różnego rodzaju powierzchni. Sprawdzą się w przypadku m.in. betonu i kostki brukowej. Zamiatarki poruszają się z niewielką prędkością, co pozwala na zwiększenie dokładności sprzątania. Zazwyczaj posiadają system szczotek zgarniających zbierane zanieczyszczenia są do wbudowanego zbiornika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem: oferujemy maszyny do mycia podłóg, zamiatarki oraz szorowarki. Wrocław, Warszawa oraz okoliczne miasta zachęcamy do kontaktu.