Kontakt

505 17 32 33 lub 505 17 23 23

email: biuro@mbprojekt.eu

Zamiatarki spalinowe

Zamiatarki spalinowe

Maszyny sprzątające
Zamiatarki spalinowe to maszyny do czyszczenia służące do sprzątania przestrzeni na zewnątrz budynków przemysłowych, handlowych, usługowych lub rekreacyjnych. Maszyny sprzątające sprawdzają się na parkingach, skwerach, czy podwórkach dużych posiadłości.

Maszyny do czyszczenia powierzchni płaskich
Maszyny sprzątające usuwają drobne nieczystości, niewielkie śmieci, liście, czy pozostałości śniegu po odśnieżaniu. Są one napędzane silnikami spalinowymi różnego typu: benzynowymi, na ropę, a także na gaz.
Zamiatarki spalinowe polecane są to maszyny do czyszczenia do powierzchni o wielkości od 1200 do nawet 10000 metrów kwadratowych. Są to urządzenia o większej mocy, które osiągają dużą wydajność teoretyczną. Pozwalają oszczędzić czas i energię operatora. Dostępne są zarówno w wersjach prowadzonych ręcznie, jak i w większych, z miejscem siedzącym.
Dostępne u nas maszyny sprzątające - zamiatarki spalinowe - to sprawdzone, bezawaryjne modele firmy Numatic, które przewidziane są na wiele lat bezproblemowej eksploatacji. Do ich standardowego wyposażenia należy zwykle szczotka główna i boczna (jedna lub więcej), ale każdy z pakietów można poszerzyć o dodatkowe elementy ułatwiające pracę w specyficznych warunkach.