Usługi maszynowego mycia dużych powierzchni

Profesjonalnie wykonujemy usługi w zakresie maszynowego doczyszczania, konserwacji i zabezpieczenia posadzek wszelkiego typu w halach produkcyjnych, magazynach, zadaszonych parkingach, obiektach użyteczności publicznej.
Usługi-img
Prowadzimy również prace doczyszczania po budowie i remontach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży sprzątającej, nowoczesny park maszynowy , technologie oraz skuteczne preparaty chemiczne co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Na bieżąco uzupełniamy wiedzę i korzystamy ze szkoleń branżowych, odwiedzamy corocznie największe imprezy targowe- co pozwala na kontakt z dostawcami maszyn czyszczących, preparatów chemicznych oraz najnowszych technologii.

Realizacje:

Czyszczenie podziemnego parkingu (proszę kliknąć w celu otworzenia galerii zdjęć):

Podłogi są najtrudniejszym do utrzymania w czystości elementem budynku. W bardzo uczęszczanych miejscach takich jak sklepy mogą one wymagać czyszczenia nawet kilka razy dziennie. Szybkość ich brudzenia się jest szczególnie duża w okresie jesienno-zimowym ze względu na częste opady deszczu i śniegu. Czyszczenie ręczne za pomocą szczotki i mopa jest czasochłonne, a w bardzo dużych pomieszczeniach praktycznie niemożliwe. Rozwiązaniem tego problemu są maszyny czyszczące, które pozwalają na mycie podłóg dużo szybciej i łatwiej. Dlatego warto dowiedzieć się o nich i ich zaletach więcej. konserwacji i zabezpieczenia posadzek wszelkiego typu w halach produkcyjnych, magazynach, zadaszonych parkingach, obiektach użyteczności publicznej.

Czym są maszyny czyszczące?

Maszyny czyszczące posiadają obrotowe szczotki i automatyzują czynności wykonywane przez tradycyjne odpowiedniki. Dodatkowo najczęściej wyposażone są w dwa pojemniki: na czystą i brudną wodę. Metoda ich działania jest bardzo prosta. Spryskują one fragmenty podłogi znajdujące się pod maszyną wodą i detergentem. Następnie obrotowa szczotka szoruje podłogę, a brudna woda jest z niej odsysana. Dzięki szybkości obrotu szczotek czyszczą szybkiej i wydajniej. Dlatego bardzo dobrze sprawdzają się do regularnego czyszczenia dużych przestrzeni komercyjnych i przemysłowych.

Dla budynków o każdej powierzchni

Dzielą się one na modele prowadzone, w których pracownik idzie za maszyną i samojezdne, na których pracownik siedzi i jeździ podczas sprzątania. Dzięki szerokiemu wyborowi łatwo można dopasować odpowiedni rodzaj do czyszczenia małych lub dużych powierzchni. Przykładowo szorowarki do podłóg to najmniejsza odmiana sprzętu do sprzątania. Wyposażone są w jedną tarczę i są łatwe w prowadzeniu. Dzięki małym rozmiarom bardzo dobrze sprawdzą się w myciu trudno dostępnych miejsc, do których ciężko dotrzeć większym maszynom. Są również wystarczające do używania w mniejszych sklepach, magazynach i biurach, gdzie nie ma potrzeby kupowania dużych modeli. Oprócz rozmiarów przy zakupie warto zwrócić uwagę na producenta. Produkty uznanych marek dają większą gwarancję jakości i bezproblemowego działania. Maszyny czyszczące Numatic są przykładem urządzeń o uznanej renomie na świecie.