Opublikowano Dodaj komentarz

Zastosowanie maszyn czyszczących w pigułce

Numatic TGB 1840

Rozważasz zakup profesjonalnej maszyny czyszczącej, ale zastanawiasz się, do czego wykorzystasz w praktyce takie urządzenie? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, a nie tylko przekonasz się, że potrzebujesz takiego sprzętu, ale wręcz od razu wybierzesz odpowiedni. Zastosowanie maszyn czyszczących w jednym miejscu!

Czytaj dalej Zastosowanie maszyn czyszczących w pigułce
Opublikowano Dodaj komentarz

Sprzątanie podłóg i posadzek w obiektach noclegowych

Sprzątanie podłóg

Podłoga w hotelu nie jest jedynie elementem wykończenia wnętrza. Pełni również funkcję reprezentacyjną i zachęca do skorzystania z oferty obiektu – ale tylko wtedy, gdy jest czysta. Jak utrzymać w czystości posadzkę na tak dużym obszarze, po którym ludzie chodzą w tę i we w tę przez całą dobę? Dowiedz się, jak zorganizować kwestię sprzątania podłóg hotelowych, by działać i skutecznie, i ekonomicznie.

Czytaj dalej Sprzątanie podłóg i posadzek w obiektach noclegowych
Opublikowano Dodaj komentarz

Wybór maszyny czyszczącej

Wybór maszyny czyszczącej to decyzja, która przesądzi o tym, ile czasu, wysiłku i przede wszystkim pieniędzy będzie Cię kosztować utrzymanie czystej podłogi w Twojej nieruchomości. Im większa powierzchnia, tym poważniejszy jest to problem i wyższe koszty jego rozwiązania. Jak wybrać odpowiednią maszynę czyszczącą, która spełni Twoje oczekiwania? Przedstawiamy szereg wskazówek, dzięki którym na pewno podejmiesz trafną decyzję.

Czytaj dalej Wybór maszyny czyszczącej