Poradnik

Bezpłatny pokaz maszyn czyszczących

Opcja która umożliwia Państwu wypróbowanie każdej maszyny u siebie w konkretnych warunkach, sprawdzenie wszystkich funkcji użytkowych, ale przede wszystkim dopasowania urządzenia precyzyjnie do własnych potrzeb.
Prezentacja maszyny czyszczącej oraz bezpośredni kontakt z handlowcem pomogą Państwu rozwiązać kwestie dotyczące obsługi maszyny, doboru preparatów chemicznych, rozwiązań w przypadkach trudnych zabrudzeń.

Decydując się na darmowy pokaz macie Państwo również gwarancje najniższej ceny.Zapraszamy do kontaktu.

Maszyny czyszczące – jak wybrać odpowiednią maszynę?

Czy borykasz się codziennie z problemem utrzymania czystości w hotelu, sklepie czy magazynie? Dowiedz się, jak maszyna czyszcząca może wpłynąć na przebieg prac...

Szorowarka do dywanów – jak wybrać odpowiednią maszynę?

Kupno odpowiedniej maszyny do konserwacji dywanu należy zacząć od sprecyzowania potrzeb. Firma sprzątająca potrzebuje wydajnej szorowarki, która przeznaczona jest do częstego używania. Firma, która chce mieć taką maszynę na własny użytek, nie musi stawiać na wydajność, lecz na indywidualne dopasowanie. Jaka szorowarka do dywanów jest Ci potrzebna?

Szorowarka do kostki brukowej – jak dobrać maszynę?

Kostka brukowa z racji chropowatej powierzchni jest trudna do wyczyszczenia. Do usunięcia nieestetycznych przebarwień pozostawionych przez glony obrastające kamień najlepszym rozwiązaniem jest szorowarka do kostki brukowej z tyneksowymi szczotkami.

Najpopularniejsze maszyny czyszczące – ranking

Proces podejmowania decyzji o zakupie najczęściej odbywa się w kilku etapach. Jednym z istotniejszych jest moment poszukiwania informacji o produkcie. Maszyna czyszcząca to nie mały wydatek, a zatem jak podjąć właściwą decyzję, by to była dobra inwestycja?

Maszyna czy szorowarka ręczna - co wybrać?

Wybierając szorowarkę, spotkasz się z urządzeniem kablowym, bateryjnym lub jednotarczowym. Każda maszyna do czyszczenia została stworzona z myślą o konkretnym zapotrzebowaniu na konserwację powierzchni różnych pomieszczeń. Która z nich to rozwiązanie dla Twojej firmy?

Akcesoria do maszyn czyszczących

Eksploatowane części należy wymieniać na bieżąco, wtedy gdy przestają spełniać swoją funkcję. Częstotliwość wymiany zależy od rodzaju powierzchni, na jakiej pracuje maszyna czyszcząca oraz od tego, jak często urządzenie jest używane. Jakie części ulegają zużyciu i jak odpowiednio dbać o szorowarkę, by nie uległa awarii?

Powierzchnia do czyszczenia a odpowiedni dobór maszyny?

Utrzymanie czystości podłogi, po której cały czas chodzą ludzie, wydaje Ci się niemożliwe? Maszyna czyszcząca to rozwiązanie zarówno dla hotelu, galerii handlowej jak i każdego miejsca z większą powierzchnią wymagającą sprzątania na wysokim poziomie.

Cennik szorowarek Numatic 2018

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem maszyn czyszczących (przedstawione ceny należy traktować jako ceny wyjściowe od których udzielany jest rabat)

Co zyskujesz kupując u nas?

Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami zakupu maszyny czyszczącej
w naszej firmie.

Nie wiesz co wybrać - doradzimy!

Ogólne informacje co to jest szorowarka, jak działa, czym się kierować przy wyborze!
Obfitość dostępnych modeli maszyn czyszczących z jednej strony cieszy jednak z drugiej może powodować zagubienie potencjalnego klienta.

Przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu możecie posiąść najważniejsze informacje nt. szorowarek.(przy powierzchniach powyżej 5tyś m/2 urządzenie szorujące numatic Vario TTV 678)
Czy kupić maszynę czyszczącą kablową czy bateryjną?
Jakie znaczenie ma wielkość zbiorników?
Czy lepiej pracować na szczotce czy na padzie?

Kupiliśmy maszynę i co dalej ….?

No właśnie, a może pomyślmy przed zakupem jaką tak naprawdę potrzebujemy maszynę, jakim budżetem dysponujemy i czy tak naprawdę potrzebujemy maszyny szorująco-zbierającej czy może wystarczy....

Maszyny do mycia podłóg – najważniejsze informacje

Wszystko, co warto wiedzieć przed wybraniem idealnej maszyny do mycia podłóg.
W tym artykule przybliżamy najpopularniejsze rodzaje urządzeń i podpowiadamy, które maszyny do mycia podłóg sprawdzą się przy określonych zadaniach.

Wybór odpowiedniej maszyny do mycia podłóg będzie zależał od kilku kwestii – między innymi wielkości pomieszczenia, w którym mamy zamiar jej używać oraz preferowanego sposobu zasilania czy rodzaju posadzki.

Nie bez znaczenia okaże się również renoma producenta, korzystne warunki gwarancji czy dostępność części zamiennych. To dzięki nim maszyny do mycia podłóg będą służyć nam nieprzerwanie przez wiele lat.

Pady do maszyn czyszczących. Co to takiego?

Kiedy zastosować do szorowarki szczotkę a kiedy pad?
Podczas mycia podłogi maszyną czyszczącą tj. automatem szorująco zbierającym lub szorowarką jednotarczową możemy użyć szczotki albo...

Budowa maszyn czyszczących

Jak jest zbudowana szorowarka? Jak działa?
Wiedząc jaka jest zasada działania szorowarki Numatic będziesz wiedział która maszyna w najbardziej optymalny sposób rozwiąże Twoje problemy czystościowe.


Czy decydując się na zakup maszyny czyszczącej lepiej wybrać maszynę kablową czy może bateryjną?


Jaki wpływ na szybkość pracy mają zbiorniki a jaki wielkość szczotki maszyny do mycia pododłóg?

Zamiatarki, zamiatać czy nie ….

Technika idzie na przód i w ofercie urządzeń zamiatających mamy wszelkiego rodzaju maszyny do zamiatania-zamiatarki.
Najprostszym tego typu urządzeniem jest zamiatarka napędzana siłą ludzkich mięśni tzw zamiatarka....