Maszyny do mycia podłóg

Maszyna do mycia podłóg to sprzęt niezbędny w codziennej pielęgnacji pomieszczeń o dużej powierzchni – zarówno sklepów, hoteli, magazynów, jak i wielkometrażowych domów. Nie tylko pozwala szybko i skutecznie pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ale również chroni podłogę przed zbyt wczesnym zużyciem. Z tego właśnie powodu ten rodzaj sprzętu stał się powszechnie stosowany w wielu firmach, a także na prywatnych posesjach. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny angielskiej firmy Numatic. Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na te urządzenia?

Maszyna do mycia podłóg Numatic – zalety

Maszyny do mycia podłóg firmy Numatic to najwyższy standard na rynku. Doskonała jakość części i wszystkich komponentów oraz wykorzystanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło angielskiemu przedsiębiorstwu stworzyć sprzęt, który sprosta wszelkim oczekiwaniom, stawianym przed urządzeniami sprzątającymi. Jej zdecydowanym atutem jest trwałość i odporność na zniszczenia. W dodatku, każda maszyna do mycia podłóg firmy Numatic, jest prosta w obsłudze. W ofercie znajdą Państwo modele o różnej wielkości, dostosowane dokładnie do Państwa potrzeb. Ponadto oferowane przez nas urządzenia są odpowiednie do wielu rodzajów nawierzchni jednocześnie, np. do gresu, płytek, czy powierzchni sportowych. Inwestycja w to urządzenie, pozwoli więc w profesjonalny sposób zadbać o czystość w wielu pomieszczeniach.

Maszyny do mycia podłóg – rodzaje

Na uwagę zasługuje również bardzo szeroki wybór produktów w kategorii maszyny do mycia podłóg. Znajdą w niej Państwo zarówno stosunkowo niewielkie urządzenia dedykowane mniejszym pomieszczeniom, jak i duże, typowo przemysłowe maszyny z wbudowanym miejscem siedzącym. Każda z nich różni się szerokością obszaru czyszczenia, wielkością wbudowanego pojemnika oraz oczywiście ceną. Urządzenia dzieli się również ze względu na sposób zasilania. Wyróżniamy wśród nich maszyny kablowe i działające dzięki zastosowaniu baterii. Te bezprzewodowe, doskonale sprawdzą się na dużych metrażach, takich jak markety i hale. Utrzymanie idealnej czystości, zwłaszcza gdy wokół chodzą ludzie, jest szczególnie trudne. Z pewnością nie ułatwi go, plączący się pod nogami kabel. Wersję przewodową, polecamy więc do użytkowania w mniejszych pomieszczeniach, w których stale nie panuje ruch.

Nasi doradcy zadbają o to, aby wybrali Państwo maszynę perfekcyjnie dostosowaną do charakterystyki miejsca, w którym będą go Państwo używać oraz dopasowaną do założonego budżetu.

Oprócz tego oferujemy również fachowy serwis. Zajmujemy się w nim nie tylko naprawami bieżącymi, ale też przeglądami. W razie wymiany starych części na nowe, pomożemy Państwu w wyborze najkorzystniejszego wariantu. Na wszystkie wykonane przez nasz zespół naprawy, udzielamy gwarancji. Co więcej, jeśli tylko jest taka możliwość, wykonujemy zlecone naprawy od ręki. W serwisie mają Państwo również stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych takich jak baterie, szczotki czy prostowniki.

Dobra maszyna do mycia podłóg to inwestycja nie tylko w doskonały produkt, ale również w świetną i wydajną obsługę posprzedażową. Wiemy, jak ważne jest codzienne zachowanie narzuconych standardów czystości. Dzięki urządzeniom firmy Numatic, będzie to jednak definitywnie prostsze. Funkcjonalność, połączona z zaskakującą wydajnością, spełni oczekiwana nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu!
Czytaj więcej