Kablowe

Szorowarki do podłóg

Szorowarki do podłóg, nazywane również szorowarkami prowadzonymi, to profesjonalne maszyny sprzątające, stosowane jako urządzenia do mycia podłóg oraz posadzek różnego typu. Urządzenia te idealnie sprawdzają się w miejscach wymagających zachowania wysokich standardów higieny. Dzięki szorowarce czyszczenie powierzchni zajmuje mało czasu oraz nie jest kłopotliwe.

Szorowarki do posadzek

Maszyna do mycia podłóg jest zaprojektowana w taki sposób, aby mogła być prowadzona przez operatora za pomocą umieszczonych z przodu rączek. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze. Czasochłonne szkolenie pracowników z zakresu obsługi maszyny jest więc niepotrzebne. Szorowarki do posadzek, w odróżnieniu od czyszczących urządzeń samojezdnych, lepiej się sprawdzą w małych, zatłoczonych pomieszczeniach. Nasze maszyny ułatwią również sprzątanie trudno dostępnych miejsc, takich jak zakamarki i zaułki.Urządzenia czyszczące są intuicyjne i proste w obsłudze. W najnowszych modelach ilość elektroniki została obniżona do minimum, przez co ich używanie nie wymaga specjalistycznego przygotowania.

Wielofunkcyjna maszyna do mycia podłóg

W zależności od wielkości i rodzaju czyszczonej powierzchni, możemy wybrać różnego typu szorowarki do mycia podłóg. W naszym sklepie znajdą Państwo m. in. szorowarki do posadzek oraz szorowarki do prania dywanów i wykładzin. Szorowarka do podłóg osiąga prędkość do 400 obrotów na minutę, co sprawia, że każda z powierzchni w sklepie, biurze lub magazynie, może zostać posprzątana w najbardziej efektywny dla niej sposób. Duża liczba obrotów na minutę przekłada się na większą wydajność sprzątania, niż przy wyborze tradycyjnych metod, w przypadku których uzyskanie podobnego efektu wymagałoby zdecydowanie większego wysiłku.Szorowarki do podłóg w wydajny sposób zbierają zanieczyszczenia z powierzchni, jednocześnie zasysając brudną wodę do wnętrza urządzenia, przez co nie wymagają dodatkowego nakładu pracy. Najnowocześniejsze modele jednocześnie czyszczą powierzchnię i ją osuszają. Znajdą więc wykorzystanie w miejscach, w których nieustannie panuje ruch – centra handlowe, szkoły, szpitale. To rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo osobom użytkującym sprzątane wnętrza.

Szorowarki do podłóg – dodatkowe korzyści

Nowoczesne, oferowane przez nas, szorowarki do podłóg dzięki zastosowanym technologiom mają szereg zalet. Urządzenia kablowe są lekkie i trwałe, świetnie sprawdzą się więc przy czyszczeniu nierównych powierzchni oraz gdy mają być użytkowane na kilku piętrach. Są też atrakcyjne cenowo – w ich przypadku nie trzeba inwestować w koszty baterii. Mały ciężar urządzenia ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a niewielkie rozmiary minimalizują zajmowane miejsce.Co ważne, szorowarki do posadzek nie tylko czyszczą powierzchnie, ale również je pielęgnują, przez co podłoża zachowują zadbany wygląd dużo dłużej. Szczotki czyszczące w żaden sposób nie niszczą sprzątanych powierzchni ani ich nie rysują.Szorowarki mogą być również używane na powierzchniach lekko uszkodzonych, pofalowanych. Nie pogłębiają ich uszkodzeń.Wybór odpowiedniej szorowarki do podłóg powinien być dopasowany do powierzchni, na której ma być użytkowana. Niektóre z maszyn mogą jednak zostać przeznaczone do czyszczenia wielu typów podłoża. Zawsze przed zakupem należy to sprawdzić, by zakupione urządzenie jak najlepiej pielęgnowało nasz obiekt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4