Szorowarki jednotarczowe

Szorowarki jednotarczowe Numatic to nowoczesne i wydajne maszyny do sprzątania podłóg. Firma Numatic jest znanym i cenionym producentem maszyn do mycia podłóg. Od ponad 40 lat Numatic produkuje rozmaite urządzenia do czyszczenia podłóg i nie tylko. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zbieraniu opinii użytkowników, które są brane pod uwagę przy projektowaniu maszyn do mycia podłóg, odkurzaczy, szorowarek jednotarczowych itp. Marka Numatic jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

Szorowarki jednotarczowe – maszyny do mycia podłóg

Szorowarki jednotarczowe Numatic cechują nowoczesne rozwiązania, solidne i przemyślane wykonanie. Maszyna do mycia podłóg Numatic poradzi sobie skutecznie z różnego typu zabrudzeniami, których usunięcie przy użyciu tradycyjnych metod jest czasochłonne lub nawet niemożliwe. Szorowarki jednotarczowe Numatic doskonale czyszczą posadzki twarde, wykładziny dywanowe i itp. Silniki szorowarek jednotarczowych Numatic są bardzo wytrzymałe i gwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat. Ich zaletą jest możliwość pracy przez wiele godzin.

Szorowarki jednotarczowe nadają się do sprzątania niedużych pomieszczeń. Kompaktowa budowa oraz duża skuteczność i wydajność pozwala skutecznie czyścić podłogi wszędzie tam gdzie duże maszyny czyszczące nie są wstanie operować. Szorowarka jednotarczowa  jest wykorzystywana w wielu miejscach takich jak obiekty handlowe, obiekty noclegowe, obiekty przemysłowe, biura, instytucje i w wielu innych miejscach.

Jednotarczowe szorowarki Numatic występują w wielu rozmiarach. Dzięki szerokiej gamie szorowarek jednotarczowych umożliwi wybranie stosownej maszyny do mycia podłóg. Innowacyjnym rozwiązaniem niektórych szorowarek jednotarczowych Numatic jest
automatyczny system dopasowujący ilość obrotów do rodzaju zabrudzeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7