Kontakt

505 17 32 33 lub 505 17 23 23

email: biuro@mbprojekt.eu

Szorowarki Wrocław

Wynajem i sprzedaż w mieście i okolicach

W naszym sklepie mogą Państwo wynająć lub kupić maszyny szorująco-zbierające oraz różnego typu szorowarki.


Wynajem zmywarek


do podłóg to szybkie i łatwe rozwiązanie, które ma wiele korzyści. Przede wszystkim właściciele firm i przedsiębiorstw unikają dodatkowych kosztów związanych z zakupem maszyn czyszczących oraz zatrudnieniem personelu do ich obsługi. Osoby korzystające z naszych usług nie muszą się martwić awariami maszyn oraz zakupem materiałów, które zużywają się w szybkim tempie, takich jak detergenty czyszczące i piorące, szczotki lub miotły.


Do wynajęcia


- urządzenie jednotarczowe (urządzenie które czyści powierzchnie natomiast nie zbiera brudnej wody)

- automaty szorujaco-suszące kablowe (urządzenie czyści posadzke oraz zbiera brudną wodę w jednym cyklu) wydoajność od 1000 do 1800 m2/h


Usługi maszyowego mycia dużych powierzchni


Profesjonalnie wykonujemy usługi w zakresie maszynowego doczyszczania, konserwacji i zabezpieczenia posadzek wszelkiego typu w halach produkcyjnych, magazynach, zadaszonych parkingach, obiektach użyteczności publicznej.Szczegółowy zakres świadczonych usług wygląda następująco:


1. Mycie i doczyszczanie powierzchni płaskich


2. Doczyszczanie obiektów po budowie/remontach


3. Konserwacja i zabezpieczenie powierzchni płaskich

Stosowana przez nas technologia oraz wysokowydajne automaty czyszczące pozwalają skutecznie usuwać trudne zabrudzenia jak: kleje, smary, tłuszcze, ślady po wózkach widłowych oraz inne.


Dolnnośląskie, Śląskie, Lubuskie, Łódzkie, opolskie i okolice to miejsca, w których oferujemy nasze usługi. Umożliwiamy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem maszyn czyszczących. Jest to rozwiązanie szczególnie pomocne dla firm sprzątających podczas sezonowego wzrostu zapotrzebowania na usługi czyszczące. Właściciele firm mogą uniknąć kosztownego utrzymania i konserwacji szorowarki. Wrocław jest miejscem, gdzie można skorzystać z wynajmu naszych produktów w celu oczyszczenia budynków po budowie lub remoncie. Maszyny mogą być też z powodzeniem używane do bieżącego czyszczenia. Szorowarki świetnie sprawdzą się również do trudnych powierzchni, jak kostka brukowa.


Działanie maszyn do sprzątania


Czyszczenie za pomocą szorowarki do podłóg odbywa się przez obrotowy ruch okrągłej szczotki szorującej. Maszyną steruje się w prosty sposób – za pomocą umieszczonych z przodu rączek. Urządzenie dobrze sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Z kolei szorowarki samojezdne przeznaczone są do czyszczenia większych powierzchni, jak hale, magazyny, markety. Posiadają miejsce siedzące dla operatora, są więc wygodne w użyciu.


Szorowarki osiągają prędkość do 400 obrotów na minutę. Dzięki temu zbierają wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni bardzo dokładnie. Maszyny zmywają kurz i brud wodą z detergentem. Woda zasysana jest do wnętrza urządzenia i odprowadzana do oddzielnego zbiornika. Podczas usuwania brudu maszyny jednocześnie pielęgnują podłoże, przedłużając jego żywotność i estetyczny wygląd. Urządzenia myjące mogą wykonywać jednocześnie dwie czynności. W zależności od wyposażenia, mogą być wykorzystywane do różnych celów: zmywania podłóg, czyszczenia dywanów i wykładzin oraz odświeżania ich przy pomocy technik pielęgnacyjnych.


Korzyści z wyboru szorowarki Wrocław


Sprzątanie rozległego metrażu przy pomocy tradycyjnych urządzeń, jak odkurzacze czy mopy najczęściej jest nieefektywne, wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Rozwiązaniem jest wybór szorowarki. Wrocław jest miastem z mnóstwem firm i instytucji, którym profesjonalne urządzenie do sprzątania znacznie skróci czas pracy. Wybór profesjonalnej maszyny czyszczącej pozwoli zaoszczędzić wiele wysiłku włożonego w mozolne, powolne czyszczenie powierzchni. Szorowarki są urządzeniami przystosowanymi do takich prac.


Przy wyborze maszyny należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża, do którego będzie przeznaczana. Poza szorowarkami oferujemy zamiatarki – profesjonalne maszyny sprzątające przeznaczone do zamiatania różnego rodzaju powierzchni. Sprawdzą się w przypadku m.in. betonu i kostki brukowej. Zamiatarki poruszają się z niewielką prędkością, co pozwala na zwiększenie dokładności sprzątania. Zazwyczaj posiadają system szczotek zgarniających zbierane zanieczyszczenia do dmuchaw zasysających.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem: oferujemy maszyny do mycia podłóg, zamiatarki oraz szorowarki. Wrocław oraz okoliczne miasta zachęcamy do kontaktu.


Zarezerwuj maszynę czyszczącą kablową lub bateryjną już dziś: 505-17-23-23 lub 505-17-32-33