Bezpłatny pokaz maszyn czyszczących

Opcja która umożliwia Państwu wypróbowanie każdej maszyny u siebie w konkretnych warunkach, sprawdzenie wszystkich funkcji użytkowych, ale przede wszystkim dopasowania urządzenia precyzyjnie do własnych potrzeb.
Prezentacja maszyny czyszczącej oraz bezpośredni kontakt z handlowcem pomogą Państwu rozwiązać kwestie dotyczące obsługi maszyny, doboru preparatów chemicznych, rozwiązań w przypadkach trudnych zabrudzeń.

Decydując się na darmowy pokaz macie Państwo również gwarancje najniższej ceny.Zapraszamy do kontaktu.

Maszyny czyszczące – jak wybrać odpowiednią maszynę?

Czy borykasz się codziennie z problemem utrzymania czystości w hotelu, sklepie czy magazynie? Dowiedz się, jak maszyna czyszcząca może wpłynąć na przebieg prac... Maszyny czyszczące – jak wybrać odpowiednią maszynę?

Maszyna czy szorowarka ręczna - co wybrać?

Wybierając szorowarkę, spotkasz się z urządzeniem kablowym, bateryjnym lub jednotarczowym. Każda maszyna do czyszczenia została stworzona z myślą o konkretnym zapotrzebowaniu na konserwację powierzchni różnych pomieszczeń. Która z nich to rozwiązanie dla Twojej firmy? Maszyna czy szorowarka ręczna - co wybrać?

Akcesoria do maszyn czyszczących

Eksploatowane części należy wymieniać na bieżąco, wtedy gdy przestają spełniać swoją funkcję. Częstotliwość wymiany zależy od rodzaju powierzchni, na jakiej pracuje maszyna czyszcząca oraz od tego, jak często urządzenie jest używane. Jakie części ulegają zużyciu i jak odpowiednio dbać o szorowarkę, by nie uległa awarii? Akcesoria do maszyn czyszczących

Powierzchnia do czyszczenia a odpowiedni dobór maszyny?

Utrzymanie czystości podłogi, po której cały czas chodzą ludzie, wydaje Ci się niemożliwe? Maszyna czyszcząca to rozwiązanie zarówno dla hotelu, galerii handlowej jak i każdego miejsca z większą powierzchnią wymagającą sprzątania na wysokim poziomie. Powierzchnia do czyszczenia a odpowiedni dobór maszyny?

Cennik szorowarek Numatic 2018

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem maszyn czyszczących (przedstawione ceny należy traktować jako ceny wyjściowe od których udzielany jest rabat)
Cennik szorowarek Numatic 2018

Artykuły i porady

Zapraszamy do zapoznania się pozostałymi artykułami z tematyki szorowarek i zamiatarek.